about-us-wel

Biz Kimiz?

Kaliteli Hizmetin Herkes Tarafından Hak Edilen Bir Ayrıcalık Olduğunu Düşünüyoruz.

Misyon & Vizyon

Sigorta İhtiyaçlarınıza hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Prensiplerimiz

  • Şeffaflık
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Odaklılık

Değişime olan inancımız ve üretmeye olan tutkumuz ile sizi en iyiye taşıyacak en yaratıcı ve etkili çözümleri üretiyoruz.

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, acentemizde kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

Profesyonel Sigortacılık Tecrübe ve Güven İşidir!

Hakan Çetin, Genel Müdür

25 Yıllık Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz!

Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş uzman kadromuz tüm sigorta ihtiyaçlarınıza hızlı, etkin ve ekonomik çözümler sunuyor.

85%

İşyeri Sigortası

96%

Trafik Sigortası

74%

Konut Sigortası

92%

Kasko Sigortası

Kalite Politikamız

SİGORTA ACENTESİ olarak tüm sigorta ihtiyaçlarınızın için titizlikle size en uygun poliçe teklifini hazırlıyoruz. Her şey siz kıymetli müşterilerimiz için!
  • Şeffalık
  • Kaliteli Hizmet
  • Müşteri Odaklılık
SİGORTA ACENTESİ aile üyeleri; şikâyetlerinizi, talep ve sorularınızı; doğru, eksiksiz, kolay bir şekilde tarafınıza tarafınıza ulaştırabilmektir. Tüm iletişim kanallarımız sizlere açıktır.
İletişim
SİGORTA ACENTESİ ailesi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretebilmek için sektöre yenilikler getirmektedir. Sigorta Acentesi ailesi, üyelerine uzman kadro ile en iyi hizmeti sunmaktadır.
İletişim
Her zaman en iyisini hak eden SİGORTA ACENTESİ ailesi üyelerine; etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunulmakta, ihtiyaçları karşılanmakta ve hakları her zaman korunmaktadır.
İletişim
25 +
Yıllık Tecrübe
25 b +
Mutlu Müşteri
5 b +
Tamamlanan Poliçe
100 %
Müşteri Memnuniyeti

SİGORTA İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYALIM!

Telefon: 0 (850) 305 1484 ya da iletişim formumuzu doldurun.

SİGORTACILIK SEKTÖRÜYLE İLGİLİ SORULARINIZI CEVAPLAYALIM!

Sigortacılık Sektörüyle ilgili her sorununuzda her zaman yanınızdayız.
Hoşgeldiniz! Canlı Destek!